xx From You xx
xx Prosím o hlasy ZDE pro Harryho Stylese,oplácím xx

Září 2011

Kristína-V sieti ta mam

30. září 2011 v 14:57 | chrisandkate |  Jiné celebrity

Konec pozastavení,ok?

29. září 2011 v 18:42 | chrisandkate
Prostě končí pozastavení.Od zítřka jedeme na plno...

konec pozastavení???????

27. září 2011 v 14:37 | chrisandkate (kate) |  Blog and webmiss
ahoj lidičky jak je zřejmé z nadpuisu nevím jestli skončí pozastavení blogu já treda hlasuji pro to aby se pozastavení zrušilo
kdo je pro tak komentuj a hlasuj v anketě

VELICE DĚKUJE KATE

Pomozte nám,prosím...

22. září 2011 v 19:33 | chrisandkate
Čauky,máme pozastaveno,ale musíme se vás na něco zeptat.Jak se dělá dess a kde?A nebo,když nám ho někdo udělá jak si h máme nastavit????

pozastavíme blog

18. září 2011 v 19:51 | crisandkate
Ahoj tak jak víte jsem z5 my se pořát hádáme nechceme do toho tahat blog tak ho na dobu určitou pozastavujem jak se s chris udobříme blog pojede na plné otáčky a já i chris je budeme snažit psát doufám že se nezlobíte!!!
VYSVĚTLENÍ: s chris se hádáme tak radši pozastavíme blog .
to je vše co chciříct já a chris mžná vysvětlí zbytek

Pozastavení

18. září 2011 v 18:54 | chris |  SB
Moc se všem omlouváme,ale jinak to nejde.S Kate se v poslední době HODNĚ hádáme a vše jen kvůli blogu.
Zítřejší pozvánka platí.Moc vás prosím,aby jste přišli.

Pp a pozastavení končí 25.9.2011


Domácí pleťové masky VII.

18. září 2011 v 12:12 | chrisandkate

8. Domácí masky proti vráskám

SYROVÁTKA
Připravte si: 1 lžičku syrovátky v prášku, ½ lžičky vody a 1 lžičku medu a pár kapek citrónu. Syrovátku rozmíchejte ve vodě a promíchejte s medem. Masku naneste na umytý obličej a nechejte působit 30 minut. Opláchněte teplou a pak studenou vodou. Chcete-li si dopřát raději koupel zvolte např. koupel s přísadou syrovátky: 300 gramů sušené syrovátky rozmíchejte v teplé vode. Následně tuto tekutinu vlijte do koupele a relaxujte alespoň 20 minut.
BRAMBORY A OLIVOVÝ OLEJ
Tato bohatá a výživná maska je vhodná především na pleť, kterou začínají trápit první vrásky. Dodá pružnost, zdravou barvu a mladistvý vzhled.
Co budeme potřebovat: 1 střední syrový brambor, 1 lžičku olivového oleje a 1 lžičku jogurtu.
Postup: Brambor jemně nastrouháme, přidáme olivový olej a jogurt a promícháme. Naneseme na pokožku a necháme 25 minut působit.
ŠLEHAČKA
Zajímavou sladkou kombinací je i maska ze 2 lžic šlehačky a 1 lžičky mandlového oleje. Šlehačku vyšleháme a přimícháme mandlový olej. Necháme působit 20 minut.
Místo mandlového oleje můžeme použít i olivový.

Avril Lavigne-Smile

18. září 2011 v 12:10 | chrisandkate |  Jiné celebrity

Camp rock 2:Velký koncert

17. září 2011 v 20:03 | chrisandkate |  Filmy a seriály
Camp Rock 2: velký koncert (v anglickém originále Camp Rock 2: The Final Jam) je napínavý hudební film (muzikál) z dílny Disney Channel, který měl ve Spojených státech Amercikých premiéru 3.září 2010 a v České republice byl tento film uveden jen o pár dnů později- 18.září 2010. Je to pokračování Disney filmu z roku 2008 Camp Rock. Film sklidil mnoho skvělých ohlasů. Byl rozhodně lepš než Camp Rock, ať už počtem písniček anebo dějem. Na tento film se dívalo velmi mnoho lidí, je to asi v řádech milionů. Do hlavní role byla opět nasazena už zkušená Demi Lovato ze Sonny ve velkém světě. A po jejím boku se neobjevil nikdo jiný než kapela Jonas Brothers- Joe Jonas, Kevin Jonas a Nick Jonas.

Obsah

[skrýt]

[editovat] Děj

Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla.
Mitchie Torresová ( Demi Lovato ) se vrací opět po roce do Camp rocku. Teď je více zkušenější a také tam má svou známost, kterou celý rok neviděla- Shana Graye v podání Joea Jonase. Shane si s sebou na léto přivezl i své bratry- Jasona a Nata, které hrají Kevin Jonas a Nick Jonas. Jenže nic není tak skvělé, jak se na první pohled zdá. Na druhém břehu jezera totiž přes prázdniny vyrostl zbrusu nový tábor- Camp Star- a jeho vedoucí Axel Turner v podání Daniela Kashe hned ukradl Camp Rocku některé instruktory a táborníky včetně Tess Tylerové v podání Meghan Jette Martinové, na kterou udělal Camp Star dojem. Nabídl jim dvojnásobný plat, vytápěné stany,... Tak se prostě nechali zblbnout. Vedoucí Camp rocku Brown Cesario, kterého ztvárnil Daniel Fathers nemá jinou možnost než tábor zavřít. Mitchie však ostatní přesvědčí, že se nikdy nesmí vzdát a přemluví je, aby pomohli Brownovi tím, že budou instruktoři. Zpočátku jim to moc nejde a není se čemu divit, vždyť tuto práci ještě nikdy nedělali. Pak to začnou zvládat. Jednoho dne se Mitchie se svými přáteli rozhodnou vyzvat Camp Star na soutěž. Přijde s nimi přímo na campstarovské pódium, což hned vyvolá rozpory, Mitchie si toho nevšímá a vyzve je k soutěži. Pak se tam však objeví také Axel a ten jim navrhne, aby tu soutěž viděli všichni, jelikož ji chce vysílat v televizi. Tohle se Mitchie moc nezdá, ale pro nátlak ostatních to přijímá. Brownovi se to moc nelíbí, protože on zná Axla déle než kterýkoli táborník v Camp Rocku. Nic se s tím už nedá dělat, a tak se musí Camp Rock snažit. Den D nastal. První vystoupil Camp Star s písní "Tear It Down". A po nich Camp Rock s písní "What We Came Here For". Podle ohlasu diváků bylo jasné, kdo vyhraje. Jenže to by to nebylo tak zajímavé. Axel chtěl za každou cenu vyhrát, a tak zmanipuloval hlasování, takže i když chtěl někdo poslat SMS Camp Rocku poslal ji Camp Staru. Vše se ale obrátí k lepší pro Camp Rock. Po prohrané soutěži totiž zpívají u táboráku a tam k nim přijedou táborníci z Camp Staru snad kromě Axla a Lucka Wiliamse (Mathew "Mdot" Finley). Přijdou k nim, protože v Camp Staru oheň nerozdělávají. Tess Tylerová řekne Brownovi, jestli by nemohla jít zas do Camp Rocku a také plno dalších lidí z Camp Staru přešlo do Camp Rocku.
Konec části článku, která vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla.

[editovat] Herci a postavy

 • jako - druhoroční rockerka, přítelkyně Shana GrayeDemi LovatoMitchie Torresová
 • Joe Jonas jako Shane Gray- přítel Mitchie, hlavní zpěvák skupiny Connect Three, bratr Jasona a Nata
 • Kevin Jonas jako Jason Gray- bratr Shana a Nata, dostane na starost rockery juniory
 • Nick Jonas jako Nate Gray- bratr Jasona a Nata, líbí se mu Dana, dcera Axla, ale neví jak jí to má říct
 • Meaghan Jette Martin jako Tess Tylerová- zpočátku nejlepší kamarádka s Mitchie, Caitlyn, Ellou a Peggy, pak se ale také nechá zblbnout Axlem a odejde do Camp Staru. Cítí však, že tam nepatří. Nemá dobrý pocit z pobytu v Cap Staru a tak na konci léta zase přejde do Camp Rocku
 • jako - kamarádka hlavně s Mitchie, je jako její sestra, ráda tancujeAlyson StonerCaitlyn Gellarová
 • Maria Canals Barrera jakoConnie Torresová- matka Mitchie, kuchařka v Camp Rocku
 • Daniel Fathers jako Brown Cesario- zakladatel Camp Rocku
 • Anna Maria Perez de Tagle jako Ella Padorová- nejlepší kamarádka s Mitchie, Caitlyn,... má ráda oblečení
 • Jasmine Richards jako Peggy Warburton/"Margeret Dupree"- nejlepší kamarádka s Mitchie, Caitlyn, Ellou,... ráda zpívá
 • Roshon Fegan jako Sander Lawyer- nejlepší kamarád s Barronem, breakař
 • Jordan Francis jako Barron James- nejlepší kamarád se Sanderem, breakař

[editovat] Noví herci a postavy

 • jako - dcera Axla Turnera, je zamilovaná do Nata GrayeChloe BridgesDana Turner
 • jako - Axlův mazánek z Camp Staru, je skvělý tanečník a zpěvák, ale nesnáší Tess, která s ním zpívá, protože na něj lidé nepohlíží tak moc jako dřívMatthew "Mdot" FinleyLuke Williams
 • Daniel Kash jako Axel Turner- zakladatel Camp Staru
 • Frankie Jonas jako Trevor Kendall- rocker junior
 • Robert Feggans jako Oliver Jeremy
 • Arisa Cox jako Georgina Farlow- moderátorka "Camp Wars"- Války kempů, velká kamarádka Axla Turnera

Vtipy O policajtech

17. září 2011 v 11:01 | CHRISANDKATE
1.
Svěřuje se jeden policajt druhému: "To je strašné, co se dneska děje, já z těch brutálních vražd nemůžu usnout, pořád se převaluji" "Zkus to jako já, počítám do tří a pak spím." "Jenom do tří?" "No... abych nekecal, někdy i do půl čtvrté."


2.
Jde policajt se synem po břehu Dunaje a synek najednou vykřikne: "Tati, koukni, mrtvý pták !" Otec se podívá na oblohu a ptá se: "A kde ?"


3.
Víte, jak policajti chytají medvědy?
Chytí zajíce a mlátí ho tak dlouho, dokud se nepřizná, že je medvěd.


4.
Policista v zimě zastaví dvojici pankáčů a říká: "Dobry den, máte řetězy?"
"Ano, prosím, a basebalky taky.


5.
Jak se pozná dům policajta? Má na anténě feferonku. Pro ostřejší obraz.


6.
Slyší dva policajti, jak si dva maníci povídají vtip: "Hele, vole víš proc policajti chodej ve dvou?" Druhý na to: "No nevim, vole." "Jeden umí císt a druhej psát." Policajti hned oba legitimují; policajt: "Obcanské prukazy!" Chvíli si ho cte a pak povídá druhému: "Franto, piš si..."


7.
V New Yorku se vrací policejní hlídka z obchůzky. Policista podává hlášení: "Šéfe, hlásím, že jsme asi před hodinou narazili na strašně opilou ženu." "Doufám, že jste ji ignorovali," pravil šéf přísně. "Jasně šéfe," prohlásil policista, "já dvakrát a seržant třikrát."


8.
Chlap stojí na břehu rybníka. Na krku provaz, na něm obrovský kámen. Už se připravuje ke skoku, když k němu přiběhne policajt a říká: "Člověče, stůjte, co blázníte? Když tam skočíte, budu muset skočit pro vás. Než vás vytáhnu, oba dva se pořádně promáčíme. A v téhle zimě z toho určitě dostaneme zápal plic. Tak jen jděte hezky domů a oběste se tam!"


9.
Policajt zastaví auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už po páté jsem vás zastavil a popáté vám opakuji, že vám z vozidla teče voda!" Řidič: "A já vám popáté říkám, že tohle je kropicí vůz!"


10.
Policajt a zahradník jsou na dovolené u moře. Zahradníka pořád obletují dívky, ale poldy si ani jedna nevšimne. Ptá se proto zahradníka: "Jak ty to děláš, že máš takový úspěch u ženských?"
"To je jednoduché, dávám si do plavek co největší bramboru."
Policajt to také zkusí, dva dny se producíruje po pláži, ale zase nic. Stěžuje si zahradníkovi: "U mě to nezabírá!"
Zahradník si ho chvíli prohlíží a pak řekne: "Víš, jestli by nebylo lepší dát si tu bramboru dopředu než dozadu."Kusowky-Pejsánci

17. září 2011 v 10:56 | chrisandkateMůj new Blog,ale nic nekončí!

16. září 2011 v 17:02 | chrisandkate |  SB
Ahoj,ještě jsem tu!Jak už jste si přečetly mám nový Blog s nikou110.Ještě nikdo u nás nebyl,nenapsal koment a to je nám trochu líto.Moc prosím aby ste se tam mrkly a napsaly nám koment- Twogirlsblog.blog.cz

Hvězda Velmi křehkých vztahů Zuzana Dřízhalová zemřela. Zabila ji rakovina

16. září 2011 v 16:22 | chrisandkate |  Zesnulé hvězdy
Ještě před chvilkou jsem si četla,že s rakovinou bojuje!Je to hrůza všichni umírají!
Představitelka Marcely Rubešové z již ukončeného seriálu Velmi křehké vztahy je po smrti. Zuzana Dřízhalová (†36) zesnula v pátek kolem půl druhé odpoledne ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. "Selhaly jí vnitřní orgány," prozrdil nám s pláčem rodinný přítel.
Dřízhalová se s vážným rakovinovým onemocněním lymfatických uzlin potýkala celkem třikrát. Herečka, kterou diváci znají také coby Elišku z pokračování Nemocnice na kraji města, od začátku září ležela ve na Karlově náměstí na klinice hematoonkologie.
"Zuzana již dvakrát s rakovinou bojovala. Naposledy v roce 2004. Před dvěma lety jí ale bohužel diagnostikovali opět maligní lymfom, jen jiného typu. Nyní leží na jednotce intenzivní péče. Nemoc ji bohužel zasáhla drtivou silou. Kolabují jí i plíce a musela být napojena na umělou plicní ventilaci," uvedl pro Super.cz zdroj z blízkého okolí herečky krátce před jejím úmrtím. Bohužel vyšetření ve čtvrtek ukázala, že agresivní chemoterapie nezabrala.
Herečka byla jedenáct let vdaná za herce a scénografa Hynka Dřízhala. Měli spolu adoptované dítě. Manžel ji podle rodiny denně v nemocnici se slzami v očích navštěvoval. "Celá moje rodina, ale hlavně manžel Hynek, drží jako skála. Na to všechno, čím jsme si prošli. Nedovedu si představit, že by se mi mělo něco stát, přišel už o oba rodiče. Mám zkrátka povinnost zůstat naživu," řekla Dřízhalová před třemi lety v rozhovoru pro Vlastu. Svůj slib ale bohužel nemohla dodržet.
Zuzaně v boji s rakovinou před lety chyběly informace a tak s dalšími pacientkami založila občanské sdružení Lymfom Help, které podporuje právě pacienty s onemocněním lymfatického systému a nabádá laiky, aby své obvodní lékaře při potížích nutili k odbornějším vyšetřením než je pouhý odběr krve.

Ahoj,zase zítra...

16. září 2011 v 16:15 | chrisandkate
Tak pp zase zítra!Dobře se vyspěte!Mrkající

Název článku

16. září 2011 v 16:13 | chrisandkate
Omlouvám se,ale pozvánka není podle mých představ,nebyla jako obrázek podporována,tak jsem to zkopla,ale vůbec to není podle mých přestav!

Pozvánka...

16. září 2011 v 16:11 | chrisandkate(chris) |  SB

Pozvánka na návšTĚVU NAŠEHO BLOGU

Kdy? 19.9.2011

Kde? chrisandkate.blog.cz

V kolik? od 18:00 do 21:00,ale jak chcete

proČ? Chceme trochu vyšší návštĚvnost

Hot or Not?

16. září 2011 v 16:03 | chrisandkate

Domácí pleťové masky VI.

16. září 2011 v 14:53 | chrisandkate

7. Domácí masky pro vybělení pih a pigmentových skrvn

Prostředek k vybělení pih
Připravte si: 6 lžic podmáslí, 1 lžíci nastrouhaného křenu a olivový olej.
Podmáslí s křenem smíchejte.
Obličej ošetřte olivovým olejem a pak na pleť naneste směs a nechejte působit 20 minut.
Pak obličej opláchněte teplou vodou a znovu ošetřete tenkou vrstvou oleje.

Co tě nebaví na našem Blogu?

16. září 2011 v 8:11 | chrisandkate
Chceme se vás všech na něco zeptat,co vás nebaví na našem blogu?Moc prosím...pište do komentů co vás tu nebaví,podle pravdy.Každou věc se pokusíme změnit k lepšímu.

Domácí pleťové masky V.

15. září 2011 v 14:09 | chrisandkate

6. Domácí masky pro problematickou a aknézní pleť

JAHODY, ČERVENÝ MELOUN, BROSKEV
Maska, která perfektně stahuje zanícené póry a skvěle odstraňuje malé černé tečky na nose a na tvářích. Krásně pleť rozzáří. Ovoce vidličkou rozmačkáme na jemno. Po důkladném omytí pleti naneseme kašovitou hmotu na tvář, krk a dekolt a necháme působit cca 15 minut. Poté masku smyjeme vlažnou vodou.
Pro problematickou pleť lze použít také droždí smíchané s vodou.
KIWI TONIKUM
Připravte si: sklenku vařící vody, 1 kiwi, 1 lžíci 40% alkoholu. Kiwi oloupejte, rozmačkejte v misce a zalijte vařící vodou. Vychladlou směs sceďte, aby se oddělily zbytky dužiny a semínka. Kiwi má stahující vlastnosti. Pokud tonikum nanášíte na citlivou pleť, opláchněte studenou vodou.

Domácí pleťové masky IV.

14. září 2011 v 14:59 | chrisandkate

4. Domácí masky pro mastnou pleť


ČERVENÝ GRAPEFRUIT
Pokud se chcete zbavit lesklých míst obličeji, rozpůlte červený grapefruit, do každé ruky vezměte půlku a asi 20 minut masíruj problematická místa dužinou.
Nezapomeňte si před tím i po tom obličej důkladně omýt vodou.

JABLKO A MED
Maska má úžasné antiseptické účinky. Pleť krásně vyčistí, stáhne póry a zároveň pleť hydratuje a dodává kůži vitamíny. Budete potřebovat 1 zralé jablko, 1 lžička bílého jogurtu, 1 lžička medu, 1/2 lžičky mleté skořice, 1 lžička ovesných vloček. Oloupané jablko nastrouháme na jemném struhadle popřípadě rozmixujeme, přidáme uvedené ingredience a důkladně promícháme v jemnou kašovitou hmotu, naneseme na obličej a necháme působit 15 až 20 minut. Poté opláchneme vlažnou vodou. Pokud máte mastnou pleť, možná vám pomůže droždí s jogurtem. Smícháme 1 lžičku droždí 1 lžíci jogurtu a neneseme na pleť. Necháme působit 15 minut, pak dobře opláchneme.

5. Domácí masky pro velmi mastnou pleť.

HROZNOVÉ VÍNO
Stahuje kožní póry, pleť vypne a osvěží. Připravte si: 100g rozmačkaných hroznů bez pecek, 1 lžíci medu a 1 rozšlehaný žloutek. Vše smíchejte a hmotu nanášejte na obličej. Nechte působit tak 20 minut a pak opláchněte vlažnou vodou.
OKURKOVÁ MASKA
Bezvadně stahuje kožní póry.
Smíchejte dvě polévkové lžíce okurkové šťávy se 4 lžícemi probiotického jogurtu či tvarohu. Kaši nechte na pleti působit 15 minut, pak ji opláchněte. Pokud je vaše pleť smíšená, tzn. místy mastná a místy se loupe, nejvhodnější je banán, který nedráždí pleť, krásně jí zjemní a vyhladí.
JABLKO A SKOŘICE
1 zralé jablko, 1 lžička bílého jogurtu, 1 lžička medu, 1/2 lžičky mleté skořice, 1 lžička ovesných vloček
Jablko oloupeme a nastrouháme na jemném struhadle nebo rozmixujeme, přidáme zbylé ingredience a důkladně promícháme v jemnou kašovitou hmotu.

Domácí pleťové masky III.

13. září 2011 v 16:39 | chrisandkate

3. Domácí masky pro normální pleť

TVAROH
Smíchejte jednu polévkovou lžíci tvarohu se dvěma lžičkami medu. Pro hladší směs přidejte trochu mléka. Hotovou kašičku rozetřete na obličej a nechte 20 minut působit. Pleť bude krásně hladká a pružná.
Další varianta: 1 šálku tvarohu smícháme s trochou smetany a ušlehaným bílkem na hustou kaši. Necháme na pokožce působit 15 minut. Maska vás příjemně ochladí, takže ji používáme na podrážděnou či sluníčkem hodně opálenou pleť.
HRUŠKA
Připravte si: 1 zralou hrušku, ½ lžičky medu, 1 lžíci husté smetany. Hrušku oloupejte a zbavte jádřince. Nakrájejte na kousky a poté utřete na pastu s hladkou konzistencí. Postupně přidávejte med a smetanu.
Nanášejte na obličej a krk a po 15 minutách nejdříve opláchněte teplou a pak studenou vodou.
MRKEV A PODMÁSLÍ
Připravte si: 2 lžíce čerstvé mrkvové šťávy a 2 lžíce podmáslí. Mrkvovou šťávu smíchejte s podmáslím, tak abyste získali hladkou hmotu.
Nanášejte na očištěnou pokožku a nechejte působit tak 15 minut. Pak opláchněte vlažnou vodou a osušte.

Moc prosím o hlasy!

12. září 2011 v 16:05 | chrisandkate |  SB
Oplácíme!

Domácí pleťové masky II.

12. září 2011 v 16:05 | chrisandkate

2. Domácí masky pro vyčištění pleti - peelingové

OVESNÁ MOUKA A OVESNÉ VLOČKY
V misce rozmíchejte trochu ovesné mouky s vodou a šetrně si rozetřete na obličej. Nechte schnout tak dlouho, dokud nepopraská. Potom masku pečlivě z obličeje odrolte z obličeje.
Další variantou pleťové masky na zklidnění citlivé pleti je maska z ovesných vloček: hrst ovesných vloček zalijte horkou vodou, až vločky nabobtnají, přidejte malou lžičku a zamíchejte. Naneste na pleť a nechte působit 15 minut.
OŘECHY A OVESNÉ VLOČKY
4 lžíce mletých vloček a 4 lžíce mletých ořechů spařte, přesypte do čisté sklenice a uzavřete.
Na dlaň nasypte lžičku peelingu a přidejte tolik vody, aby vznikla hustší hmota.
Naneste na obličej a pomalu vtírejte do pokožky. Pak důkladně omyjte teplou vodou.

HNĚDÝ CUKR
Z mýdla a vody utvořte mýdlovou pěnu a přidejte 1 lžičku přírodního cukru. Promíchejte a peelingem jemně masírujte pokožku. Opláchněte teplou a pak studenou vodou a pokožku řádně osušte.
KÁVA
Výborná maska pro celé tělo.
Smíchejte jednu polévkovou lžíci mleté turecké kávy s 1 lžičkou olivového oleje a takto připravenou směs vmasírujte jemně do pokožky při sprchování.
Věnujte také pozornost oblasti kolen a loktů.

KIWI
Poté, co jste si pochutnali na tomto ovoci s vitamínem C, slupku nezahazujte!
Potřete obličej a popřípadě i dekolt a nechte působit.
Ovocné kyseliny jemně odstraní odumřelé buňky a pleť bude krásně jemná.
MRKEV
Do jemně nastrouhané mrkve přidáme pár kapek olivového oleje a trochu mletých ovesných vloček.
Necháme působit 5 minut a opláchneme.
SŮL
Maska pro celé tělo. Smíchejte 3 polévkové lžíce soli s 1 polévkovou lžící olivového oleje a s 1 polévkovou lžící mléka.
Naneste na tělo, nechte 5 minut působit.
Osprchujte tělo a ošetřete hydratačním krémem.

Chci být mladým otcem řekl Bieber

12. září 2011 v 15:55 | chrisandkate |  Jiné celebrity
Oblíbený kanadský popový zpěvák Justin Bieber (17) nedávno překvapil svým rozhodnutím. Ačkoliv ho mnozí považují za nevyzrálého mladíka, vypadá to, že on má své plány do budoucnosti rozumně vymyšlené.
"Chci být mladým otcem. Kolem 25 nebo 26 bych se chtěl oženit a založit rodinu," prozradil Justin. "Chci být ale také úspěšný a ještě toho hodně dosáhnout," dodal Bieber. V současné době je velmi zamilovaný do zpěvačky a herečky Seleny Gomez (19), kterou považuje, jak sám řekl, za úžasnou.
Ještě nedávno se spekulovalo o tom, že se mladý hollywoodský pár rozešel. Údajně proto, že se Seleně nelíbilo, že jeho kamarádi mají bohatou kriminální minulost. Oba ale pomluvy vyvrátily a na veřejnosti se k sobě mají ještě více, než kdy předtím.
Zdroj:Super.cz
Justin Bieber
Justin Bieber
Mladý pár Selena Gomez a Justin Bieber.
Mladý pár Selena Gomez a Justin Bieber.
Okouzlující zpěvačka a herečka Selena Gomez.
Selena Gomez

Prosím poraďte

11. září 2011 v 17:19 | chrisandkate
Holky moc vás prosím o radu.Mám dost dlouhé vlasy cca po zadek.Do školy nosím cop a už mě to nudí a ostatní taky.Do školy by to chtělo něco ne moc zozpuštěného,ať nechytnu vši.Moc vás prosím o rady a tipy na nějaké rychlé a jednoduché účesy.Prosíííííím moc.

Domácí pleťové masky I.

11. září 2011 v 16:20 | chrisandkate

1. Domácí masky pro suchou a citlivou pleť

AVOKÁDO
Regenerační a uklidňující maska pro dokonale jemnou pleť. Vydlabejte z avokáda dužinu a rozmačkejte ji na kašičku, kterou rovnoměrně čistými prsty nanesete na obličej.
Doba působení: 10 minut, poté důkladně omyjte pomocí kosmetických tampónů a ošetřete kůži pleťovou vodou.

BANÁN
S citlivou pletí můžete vyzkoušet variantu masky s půlkou banánu, 1 lžící jogurtu, 1 lžičkou jemných ovesných vloček. Banán rozmačkáme, přidáme 1 lžíci jogurtu a ovesné vločky. Dobře promícháme a naneseme na pleť, necháme působit 20 minut.
Pak opláchneme. Pro větší pružnost pleti můžeme namísto jogurtu přidat olivový olej a žloutek. Oloupaný banán rozmělníme vidličkou na jemnou kaši, přidáme 1 vaječný žloutek a olej (2 lžičky)a důkladně promícháme.
HEŘMÁNEK
100 g sušeného květu heřmánku zalijte malým množstvím vroucí vody, aby vznikla kašička.
Nechte 10 minut odstát, pak nandáme na víckrát přeloženou gázu a přikryjeme jí tvář i krk.
Necháme působit 20 minut a pak pokožku umyjeme vlažným heřmánkovým odvarem nebo převařenou vodou. Maska má uklidňující, čistící, protizánětlivé a hojivé účinky.

Vracím Kate z5!

10. září 2011 v 15:08 | chris |  Blog and webmiss
Kate je znova moje spoluadminka.

Diplomek pro terku

10. září 2011 v 8:23 | chrisandkate |  SON.,Bleskovky a soutěže

tak já teda končím

9. září 2011 v 14:59 | kate
promiňte ale musím zkončit s blogováním
neřeknu proč ale já za to opravdu nemůžu možná
je to jen můj názor ale to nechte být s chris
si užijete více a nika10taky možná i obnový adresu
ale to je zatím jedno
tak toto je mů poslední článek tak se mějte a užívejte
si života mě asi už nikdy neuvidíte ani nic tak AHOJ


VAŠE BÝVALÁ SPOLUADMINKA KATE